Şık ve Trend Abaya Modelleri

Doğru kombini oluşturup ve en trend abaya modelini seçerek çok şık ve asil bir görüntü elde edebilirisiniz.

Abayalar genellikle davetlerde daha fazla tercih edilmekte. Orta Doğu modasının vazgeçilmezleri arasında olan abayalar ülkemizde de muhafazakar hanımlar tarafından oldukça beğenilmekte ve kullanılmakta. Yani bir inanç giyiminiz ve farklı bir kültüre ait modayı üzerinizde taşıyor olmak bir çok bayanın hoşlandığı bir durum.

Örneğim Uzak Doğu ülkelerinde kullanılan kimonolarda farklı formları ile bizim ülkemizde de trend kıyafetler arasında yer alamaya başlaması gibi.

Abaya modellerini düğün, nişan, bayram yada sizin için özel olan günlerde tercih edip çok şık görünebilirsiniz.

Dantel detaylı abaya modelleri
Dantel detaylı abaya modelleri
Dantel Dtaylı Abaya Modelleri
Abaya modelleri arasında en fazla tercih edileni dantel detaylı olanları diyebiliriz. Beli kuşak kemerli yada boydan boya çıtçıtlı seçenekleri mevcut. Siyah yada uçuk pembe ve krem tonlarında renk detayları en çok tercih edilen modellerdir. Dantel kenarlıklı detayları çok sevilmekte.

Saçaklı abaya modelleri
Saçaklı abaya modelleri
Saçaklı Abaya Modelleri
Saçaklı abayalar kendinden kemerlidir. Siyah, lacivert yada koyu tonlarda renk seçenekleri ile çok daha zarif görünebilirsiniz.

Pul Payetli abaya modelleri
Pul Payetli abaya modelleri

Pul Payetli Abaya Modelleri
Dikkat çekici olmaktan hoşlanıyorsanız pul payetli abayalar tam size göre. Gül kurusu yada pembe tonları oldukça fazla tercih edilmekte. Işıltılı bir görünüm için mutlaka pul payetli abayaları seçmelisiniz.

Şerit detaylı çift renk abaya modelleri
Şerit detaylı çift renk abaya modelleri
Şerit Detaylı Çift Renk Abaya Modelleri
Kol ve diz kısımlarımda şerit detayları bulunan abayalar oldukça zarif görünmenizi sağlar. Özelikle siyah renkli olanalar son dönemin trendleri arasında.

Çiçek işlemeli abaya modelleri
Çiçek işlemeli abaya modelleri
Çiçek İşlemeli Abaya Modelleri
Daha canlı ve enerjik bir görünüm elde etmek istiyorsanız çiçek işlemeli abayaları tercih edebilirisiniz. Hem şık hemde cıvıl cıvıl bir duruş sergilemiş olursunuz.

Beyaz üzeri siyah şeritli abaya modelleri
Beyaz üzeri siyah şeritli abaya modelleri
Beyaz Üzeri Siyah Şeritli Abaya Modelleri
En sevilen modellerden biride beyaz renkteki abayaların üzerine siyah tül şeritlerin işlenmiş olduğu parçalardır. Her yüz tipine uygun olması nedeni ile oldukça fazla tercih edilmektedir.

Yarasa Kol abaya modelleri
Yarasa Kol abaya modelleri
Yarasa Kol Abaya Modelleri
Yarasa kol baya modelleri özellikle tombul yüz hatalarına sahip bayanlarda daha hoş durmakta. Zümrüt yeşili son dönemin moda renklerinden biri. Başörtü olarakta sarı yada turuncu renkleri ile kombinleme yapabilirsiniz.

Taş işlemeli abaya modelleri
Taş işlemeli abaya modelleri
Taş İşlemeli Abaya Modelleri
Yaka ve kol kısımları taş işlemeli abayalar en şık abaya modellerinden biridir. Abayanın rengi ile zıt renkte bir başörtüsü ile harika bir kombin elde edebilirisiniz.

Tül detaylı abaya modelleri
Tül detaylı abaya modelleri

Tül Detaylı Abaya Modelleri
Daha çok zayıf bayanların tercihi olan tül detaylı abayalarda çok sevilmekte. Siyah yada koyu renk tonlarında tül detaylı abayalar ile çok şık bir görüntüye kavuşacaksınız.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.