Yeni Sezon Tayt Modelleri


Yeni Sezon Tayt Modelleri
Yeni Sezon Tayt Modelleri
Taytlar bir çoğumuz için günlük yaşamın vazgeçilmez parçalarından biri. Rahatlığı sebebiyle evde, sporda, alışverişte, hatta iş yaşamında bile tercih edilen giysiler arasında. Hem kışın hemde yazın giyilebildiği için her mevsim kullanılabilmekte. 

Rahat olduğu kadar şık görünmemizi de sağlıyor. Renk ve desen açısından yüzlerce çeşidi var diyebiliriz. Yeni sezonda altın kahve, neon mavi, bordo, gri gibi tonların ön planda olduğu disko taytlar çok ilgi görmekte. Kış aylarında termal kumaşlar tercih edilirken yazın daha esnek ve ince kumaşlar kullanılmakta.


Disko Taytlar

Yeni Sezon Tayt Modelleri
Yeni Sezon Tayt Modelleri
Günlük yaşamda çok rahat olmaları sebebi ile disko taytları daha fazla tercih etmekteyiz. Renk seçeneği açısından alternatif sınırsız diyebiliriz. Salaş tişörtler ve sweetshirtler ile oldukça spor bir görünüm elde edebilirsiniz.

Pantolon Taytlar
Yeni Sezon Tayt Modelleri
Yeni Sezon Disko Tayt Modelleri
Disko taytlar kadar ilgi gören bir diğer modelde pantolon taytlar. Günlük yaşamda rahatına düşkün bayanların ilk tercihlerinden biri. Her ortama ve giysiye kolayca uyum sağladığı için kurtarıcı parçalar arasındadır.

İster spor ayakkabı ile ister stilettolar ile çok rahatça kullanabilirisiniz. Pantolon taytlar genellikle dalgıç kumaşlardan üretilmektedir. Buda giydiğinizde üzerinize oturup direk vücudunuzun şeklini almasını sağlar.
Bu sebepten dolayı bu tarz taytları seçmişseniz vücudunuza oldukça güveniyor olmanızda fayda var. Yada vücudunuzla oldukça barışık biri olmalısınız. Aksi halde çok hoş durmayabiliri üzerinizde.

İspanyol Paça Taytlar

Yeni Sezon Tayt Modelleri
Yeni Sezon Pantolon Tayt Modelleri
İspanyol paça taytlar ile kombinleme yaparken biraz daha dikkatli seçimler yapmak gerekmekte. Örneğin tayt paçasının ayak topukları görünecek kadar kısa olmaması gerekir. Paçanın bitiş noktası topuğun bitiş noktasına çok yakın olması daha hoş görünmesini sağlayacaktır.

Ayrıca eğer geniş kalçalara sahipseniz paçalara kadar daha bol inen ispanyol taytları seçmeniz gerekir. Aksine zayıf ve kısa boyluysanız paçalara kadar dar inip alt kısımlarda bollaşan modelleri tercih etmelisiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.