Dışarı Çıkarken Kullanılabilecek Saç modelleri

Dışarı Çıkarken Kullanılabilecek Saç modelleri
Dışarı Çıkarken Kullanılabilecek Saç modelleri
Arkadaşlar konuştunuz, anlaştınız, program yaptınız. Ne giyeceğinizi kararlaştırdınız. Peki saçlarınızın modeline karar verdiniz mi? Bu yazıda dışarı çıkarken kullanabileceğiniz saç modellerinden bahsedeceğiz.

Saç modelinize karar vermeden önce birkaç şeyin belli olması lazım. Nereye gideceksiniz? Kafeye mi yoksa sinemaya mı? "Arkadaşlarla bütün gün dışarda takılacağız; her yere gidebiliriz." diyorsanız her yere uygun kıyafetler ve saç modeli tam size göre.

Klasiklerden Başlayarak Dışarı Çıkarken Kullanabileceğiniz Saç Modelleri

Fönlü Saçlar:
Fönlü saçlar kadınların en rahat kullandığı saç modeli olmuştur. İşe, eğlenceye, buluşmaya giderken rahatlıkla kullanabilen; her yere uygun bu saç modeli dışarı çıkarken de rahatlıkla yapabilirsiniz. Düz fön, dalgalı fön ve kırık fön gibi seçenekler sunan fön tercihiniz size kalmış.

Balerin Topuzu:
Sezonun trend saçlarından olan balerin topuzunu dışarı çıkarken de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saçınızla fazla uğraşmak istemiyor ve yine de güzel olsun diyorsanız balerin saç topuzu tam sizin için. Arkadaşlarla dışarı çıkacağınız için dağınık balerin topuzu yapmanız en uygunudur.

Dalgalar:
Dalgalarla saçlarınız olduğundan daha dolgun gözükeceğinden güzelliğinize güzellik katacaktır.İster maşayla ister akşamda bugideyle yapacağınız dalgalar dışarı çıkarken kullanacağınız en güzel modellerden olacaktır.

Örgüler:
Saçlarda örgüler hala çok moda. Saçlarınızı tamamen örebilir ya da yarım örgü modellerini kullanabilirsiniz. Yüzünüzün şekline göre ya da ruh halinize göre nasıl öreceğinize karar verebilirsiniz.

At Kuyruğu:
Eskimeyen saç modellerindendir at kuyruğu. Fönlü saçlarımızı enseden ya da daha yukardan toplayarak yaptığımız at kuyruğu her türlü kombine rahalıkla gider. Arkadaşlarla dışarı çıkarken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aklınızda bir fikir oluşmuştur en azından. Saçlarımızla uğraşmayı hepimiz severiz ama bazı zamanlar gelir ki hemen yapıp çıkayım deriz. Böyle durumlar iken yapacağınız en kolay modeller balerin saç topuzu ve düz saçlıysanız at kuyruğudur. Size en yakışan saç modeli sizin modelinizdir.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.