Romantik Yemekler İçin KombinlerPartnerinizle romantik bir akşam yemeğine gidecek olmak eminiz ki büyük önem taşıyordur sizin için. Böyle zamanlarda hem partnerinize güzel görünmek hemde kendiniz iyi hissetmek ihtiyacı duyarsınız. Çünkü bu tarz özel yemekler unutulmayacak etkiler bırakmalıdır hayatınızda. Bunun ilk aşamasıda nasıl göründüğümüzle ilgilidir. O yüzden şık olmak ve romantik ortama uygun görünmekte fayda var. Kot pantolon ve body ile çok rahat edebilirsiniz fakat çokta şık bir görüntü sağlayamazsınız.

Şık görünmek istiyorsanız elbise bunun için en uygunu. Tabi her elbise için uygundur diyemeyiz. Anvelop tarzı elbiseler bu tarz özel yemeklerde çok sık tercih edilmekte. Anvelop elbisenin V yaka detayı hem kadınsı hemde şık görünmenizi sağlamakta. Altına stiletto giyerek şık kombini tamamlayabilirsiniz. 

Elbise seçiminde bol kesimleri değilde daha çok vücudu saran modelleri tercih etmelisiniz.
Elbise değilde iki parçadan oluşan bir kombin oluşturmak isterseniz de ekose mini etek üzerine dik yaka triko ve altına giyeceğiniz uzun çizmeler ilede güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.