Kış Mevsiminde Elbise Giymenin Püf NoktalarıHer sezonun bir trendi vardır. Yada herkesin kendince trendleri vardır. Ama elbiseler bir moda yada trend değil bence kesinlikle herkesin dolabında olması gereken bir gerekliliktir. Ne giymeye karar veremediğiniz o noktalarda kesinlikle kurtarıcınızdır.

Kış mevsiminde elbiselere olan ilgi biraz azalır. Çünkü soğuktur ve ısınmak ön plandadır. Ama modayı takip eden ve şık görünmekten hoşlanan biriyseniz elbise giyerken de soğuk havanın etkilerinden korunmanın bir yolunu bulup mevsimin tadını çıkarabilirsiniz. Peki kısa elbise giyerken bu nasıl mümkün olacak bunu sorduğunuzu duyar gibiyim. Siyah elbisenizin altına giyeceğiniz opak çorap yada orta kalınlıkta bir külotlu çorap ile bu bence mümkün. Yada elbisenizin şıklığını bozmayacaksa tayt bile olabilir. Hatta renkli ve canlı giyinmeyi seven biriyseniz neon renkleri bile tercih edebilirsiniz ve oldukça dikkat çekici olacağınızdan şüpheniz olmasın. 

İşte bu gibi yöntemlerle dış görünüşünüzle bahar esintileri yansıtırken vücudunuz soğuktan donmaktan kurtulacaktır. Ayrıca diz üstü çizmeler yada bilek üstü botlar giymekte soğuktan korunma yöntemlerinden birdir. Ayrıca bu şekilde giymiş olduğunuz elbiseniz daha şık görünecektir.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.