Ceket KombinleriSonbahar tam bir geçiş dönemidir. Ne tam soğuk ne tam sıcak arada kalınan insanın ne giyeceğini bilemediği dönemler. Gün içerisinde güneşli bir hava olsada akşam saatlerinde mutlaka üzerimize ceket,hırka tarzı bir şeyler giyme ihtiyacı hissediyoruz. Ekose modeller başta olmak üzere kot ve süet ceketlerde tercihlerimiz arasında.

Bu sezonun popüler modelleri arasında bol ceketler, uzun yada asimetrik kesim ceketler yer almakta. Kış modasında ceket giymenin yeri her zaman ayrıdır ve vazgeçilmezler arasındadır. İster üzerinize giyin ister omuzunuzun üzerine alın ama olmazsa olmazlarımızdandır.

Yazın daha çok parlak ve eğlenceli renkleri tercih ederken kışın daha koyu ve nötr renklere yöneliriz. Gri, bej, siyah renkleri en çok tercih edilen renklerdendir.

Hem şık görünmek hemde eğlenceli bir havanız olsun istiyorsanız oversize ve uzun ceketleri tercih edebilirsiniz. Tayt ile kombin oluşturup istediğiniz rahatlığı ve şıklığı elde edebilirsiniz.

Deri ceketler bu yılda oldukça popüler. Kalın kazak ve hırkalarınız ile giyeceğiniz dökümlü deri ceketleriniz ile rahat ve mükemmel bir tarz oluşturabilirsiniz.

Günlük giyimde ise kaşe yada kadife ceketleri tercih edebilirsiniz. Rahatlık açısından deri ceketlere oranla daha idealdir.

Eğer rahatlık dahada ön planda ise büyük boy kot ceketleri giymeyi deneyebilirsiniz.

Süet kumaşlar serin havalarda aranan türlerden biri. Klasik ve spor her tarza uyum sağlayabildiğinden dolayı kombin konusunda bizi zorlamıyor.

Pul payetler, işlemeler ve birçok farklı modeliyle süet ceketlere rastlamak mümkün.

Süet ceketlerin yanı sıra çokça tercih edilen ceket türlerinden biride kot modeller. Yazı baskıları yada yırtık detayları ile sokak stilinin sevilenleri arasında yer almakta.

Sonbaharın en sevilenleri arasında trençkotlar bulunmakta. Ekose, klasik ve spor modelleriyle bir çok seçenek sunan trençkotlar bu havalarda kurtarıcımız rolünde diyebiliriz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.