Black-Muhteşem-Efsane.. Adını Sen Koy..

Amerikalıların her yıl kutladıkları Şükran gününden sonraki ilk Cuma günü yapılan bu indirimler artık bizim ülkemizde de büyük ilgi görür oldu. Her markanın kendince isimlendirdiği bu kampanyalar adeta alışveriş çılgınına döndürmüş durumda hepimizi. Ama bu sırf indirimde diye ihtiyacımız olmayan ürünleri almaktan kaçınmalıyız. Ve en önemli nokta gerçekten indirim yapılmışmı ona dikkat etmekte fayda var. Kampanyadan önceki fiyatını biliyorsak ve gerçekten indirilmişse evet bu muhteşem bir haber ama bazı ürünlerde de aslında bindirim üzeri indirim uygulandığı için aldatıcı olabiliyor.

Bu gibi kampanyalarda dikkatli davranarak karlı çıkmak tamamen sizin elinizde.

Şuan tam kışlık kıyafet ihtiyacınızın olduğu dönem olduğuna göre tüm ihtiyaçlarınızı bu indirim günlerinden faydalanarak alabilirsiniz. Ama önceki fiyatlarını incelemek koşuluyla tabikide. Gerçekten indirim yapılmışsa kesinlikle bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

İndirimlerden karlı çıkmanın diğer bir yoluda sürekli kullandığınız ürünleri indirim zamanında yedeklemeniz. Örneğin makyaj malzemeleri, temizlik ürünleri bunlara örnek verilebilir. Son kullanma tarihleri bu gibi ürünlerde uzun olduğu için stoklamanızda hiçbir sakınca yoktur.

                                          
Ayrıca yakınlarınızın yaklaşan doğum günü yada özel günleri varsa onlar için hediyeleri şimdiden alabilirsiniz. Bir hediye fiyatına birkaç hediye almış olmanız daha karlı olur.

Almak istediğiniz ürünü hangi mağazadan alacağınıza bir gün önceden karar vermeniz sizin için zaman kaybı yaşayıp ürün stoklarının tükenmesi yüzünden kaçırmanızı önler. Hatta almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyip bekletirseniz işlem yaparken size kolaylık sağlamış olur.

                                   

Bu gibi noktalara dikkat ettiğiniz sürece güzel ve indirimli bir alışveriş yapmış olursunuz.

Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle..

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.