2019-2020 Kaban ModasıHavaların soğumaya başladığı bugünlerde aklımıza hemen yeni sezon kaban modelleri gelmekte. Bugün sizlerle yeni sezonun trendlerine bir göz atalım

Parka kabanlar

Moda her geçen gün değişse de modası hiç geçmeyen modellerden biridir parka kabanlar.çok sıcak tuttuğu için kadınların tercihlerinin başında yer almakta. Siyah, gri lacivert ve haki tonları çokça tercih edilen renklerin başında gelmekte. Eğer dolabınızda parka kabanınız varsa her yıl stil sahibi biri olabilmeniz mümkün.


Sherpa kabanlar

Halk arasında ayıcık mont denilen bu model ile hem oldukça rahat edip hemde çok şık görünebilirisiniz. İstediğiniz her rengide mevcut üstelik.


Yün kabanlar

Modası geçmeyenler arasında yün kabanlarda yer almakta diyebiliriz. Gerçi her yıl tasarım olarak farklılıklar sergilese de yinede değişmeyen kaban modelleri arasında bulunmakta.


Beyaz kabanlar

Beyaz genelde daha çok yazı ve baharı hatırlatsa da soğuk havalarda da oldukça sık tercih edilmekte. Belkide bu hissettirdiği duygudan ötürü insanın içini ısıtıyordur.


Anvelop kabanlar

Anvelop kabanlar ile çok şık ve tarz bir görünüm sağlayabilirsiniz. Sezonun en güzel modellerinden biridir diyebiliriz.


Kırçıllı kabanlar

Sezonun trendleri arasında kırçıllı modellerde yer almakta. Bileklere kadar olan uzunluğu ve kırçıllı dokusu ile oldukça şık görünmekte.


Süet kabanlar

Başta kahverengi olmak üzere bordo ve yeşil tonlarını da bulabileceğiniz süet kabanlar bu sezon oldukça sevilen modellerden biri olacağa benziyor.


Deri Kabanlar

Vazgeçilmezlerden biride deri kabanlardır. Bordo ve siyah renkleri en çok tercih edilen tonlarıdır. Oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.