Siyah Kalem Etek Kombinleri


Siyah kalem etekler feminen ve şık görünmek için dolabınızdaki kurtarıcı parçadır. Her mekana uyum sağlayabilmesi ve zahmetsiz kombinlenebilmesi sebebi ile dolabınızda mutlaka bulunması gereken demirbaşlardan biri olmalıdır diyebiliriz.

Çizgili Üstlerle

Çizgili bluz ve kalem etek ikilisi modası asla geçemeyecek kombinlerden biridir. İster ofis ortamında ister gece gezmesinde rahatlıkla giyebilirsiniz. Breton bluz bunun için çok uygun bir seçim olacaktır. Ve tabiki topuklu ayakkabı ile kombininizi tamamlamayı unutmayın.

Dantel Üstlerle

Eğer daha feminen bir görüntü elde etek istiyorsanız dantel detaylı bluz veya gömlekler ile siyah kalem eteğinizi kullanabilirisiniz. Altına giyeceğiniz stilettolar ile istediğiniz feminen havayı elde etmeniz mümkün.

Kot Gömlekle

Özellikle spor şıklıktan hoşlananlar için siyah kalem etek üzerine kot gömlek kombini oldukça ideal bir tercih. Mavi tonlarında jean gömlekler ile harika bir kombin elde edeceksiniz.

Kolsuz Tişörtle

Biraz asi bir hava katmak istiyorsanız üst giyimde kolsuz tişört tercih edebilirsiniz. Özellikle baskılı ve sloganlı tişörtler ile hem şık hem asi bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu kombinde ayakkabı seçiminde daha minimal olmasına dikkat edilmeli

Basic Tişörtle

Daha rahat ve spor bir kombin için basic tişörtler ile siyah kalem eteğinizi kullanabilirsiniz. Bu rahatlığı sandaletler ile tamamlamak oldukça doğru bir tercih olacaktır.

Beyaz Gömlekle

Beyaz bir gömlek ile ister gece gezmesi ister ofis ortamında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kombin elde edebilirisiniz. Her zaman için çok şık görünmenizi sağlayacaktır.

Kırmızı Üstlerle

Daha dikkat çekici görünmek istiyorsanız kırmızı üstleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca eğer alt kısmınızda fazlalıklar var ise dikkati kırmızı üste çekerek alt bölgenizdeki kusurların görünmesini engellemiş olabilirsiniz.

Deri Ceketle

Rock tarzında bir kombin oluşturmak için biker tarzı ceketlerle siyah kalem eteğinizi kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı seçiminde de topuklu yada botlar ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Nötr Tonlarla

Nötr renkteki askılı bluzlar ile siyah kalem eteğinizi kombinleyerek gece gezmelerinde kullanabileceğini bir kombin elde edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.