Vazgeçilemeyen Camel Manto Modası
Manto ve kaban modelleri şimdiden vitrinlerde yerini almaya başladı. 2019-2020 sonbahar-kış sezonunda trend olacak modellerden biride Camel mantolar. Eğer yeni bir mantoya ihtiyacınız var ve ne renk alacağınıza karar veremiyorsanız camel rengi mantoları tercih edebilirsiniz. Moda dünyasının ikonu olan ve zamansız klasik olarak adlandırılan bu modeller bu kışta oldukça ilgi görecek gibi görünüyor şimdiden.

Tarzınıza uygun camel mantoyu bulmak çokta zor olmayacaktır. Çünkü klasik kesimlerin yanı sıra çok farklı kesim ve detayları ile her zevke uygun olarak çeşitli modelleri üretilmekte.Peki neden camel rengi manto almalıyız?

Zamansız bir klasik olması sebebi ile her sezon moda olmayı başaran bu renk dolabınız için yatırım değerinde olur diyebiliriz. Ayrıca bir diğer olumlu özelliğide her cilt ve saç tipine yakışıyor olması. Esmer yada açık tenli olmanız camel rengini kullanmanıza engel olmaz.

Şık ve stil sahibi bir görüntü elde etmek için zahmet harcamanıza gerek kalmaz. Altına ne giyerseniz giyin üzerinize camel mantonuzu giydiğiniz sürece her daim şık bir görüntü elde etmeniz mümkün.
Aksesuar kombini konusunda da oldukça rahat olabilirisiniz. Çünkü bu renkle uyum sağlamayacak bir renk yok diyebiliriz. Her renkle uyum sağladığı için istediğiniz model ve renkte aksesuarı rahatlıkla takabilirsiniz.

Camel mantolar sadece klasik tarzı sevenler için uygun diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü jean ve spor ayakkabı ilede harika bir uyum sağlamakta.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.