Tatile Giderken Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır ?

Tatil mekanımıza karar verdikten sonra sıradaki düşünmemiz gereken şey yanımıza neler alıcaz. Bavulu gereksiz şeylerle doldurmadan ama eksiksiz nasıl hazırlarız?

Çoğu zaman yağmur yağarsa hava bozarsa diye düşünülüp yanımıza gereksiz şeyler alırız. Ama bu durum eğer gideceğiniz yer Karadeniz bölgesi değilse çokta gerekli değildir. O yüzden bavulu bu tarz belki ihtimalleriyle boş yere doldurmaya gerek yoktur. Sadece gerçekten ihtiyacınız olan şeyleri alın.

Tatile Giderken Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır ?
Yanınıza alacağınız kıyafet konusuna gelince her tip kıyafetten en az 1 tane almanız şart. Pantolon, tunik, elbise, etek, bluz. Çünkü farklı durumlarda yada mekanlarda size tercih imkanı sağlayıp her ortama uygun kombin oluşturabilmenizde kolaylık sağlayacaktır.

Tatil deyince kıyafet konusunda öncelik tabiki rahat etmektir. Ama rahatlık kadar şık görünmeninde çok önemli olduğu unutulmamalı. Ve buna uygun giysiler seçilmelidir.

Tatile Giderken Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır ?
Moda renkleri her zaman göz önünde bulundurmalı ama seçim yaparken ten renginize uyumlumu değil mi diye dikkate almalısınız.

Ve her şeyden önemlisi tatile gittiğinizde bavulunuzdaki eksiklikler fazlalıklar yada bunun dışındaki ufak tefek sorunları kafaya takmadan sadece tatilin tadını çıkarmaya odaklanın. Sadece ailenizle yada arkadaşlarınızla tatilin tadını çıkarın.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.