Havuç Pantolon ile Kombinler


Pantolon denilince ilk akla gelen düz kesim pantolonlardır ama 2019 yılında havuç kesim pantolonlar çok ön plana çıkmakta. Hem günlük kombinlerde hemde ofis ortamında oldukça rahat etmenizi sağlayacak havuç kesim pantolonlar sıkça tercih edilmeye başladı.

Gece davetlerinde bile tercih sebebi haline geldi. Doğru kombinlendiğinde çok şık görünmesinin yanısrıra vücut tipinize uygun olmadığı takdirde çokta hoş görünmeyecektir.Genelde yüksek bel olan ve bel kısmında birkaç pili ile hareketlenmiş havuç pantolonlar dar yada geniş kesimlerde tasarlanan modelleri mevcuttur.


Havuç kesim pantolonlar basen kısmını olduğundan iri göstereceği için vücut şeklinize çok dikkat etmelisiniz. Yada siyah renk tercih ederek bu orantıyı doğru bir şekilde sağlayabiliriz. Siyah ve krem renklerin dışında genelde pastel tonları seçmeliyiz.


Eğer vücut tipini havuç kesim pantolona zaten uygunsa bu yılın trendlerinden olan bebe mavisi, pudra pembe, mint yeşili yada şeftali tonlarını rahatlıkla seçebiliriz. Beyaz gömleklerle kombinlediğinizde oldukça şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Pantolon ile aynı renkte trençkot, hırka yada kap ilede kombininiz tamamlamanız mümkün.


Bacak boyu kısa olan kişiler havuç kesim pantolon ile dahada kıs boylu görüneceği için illaki giymek istiyorlarsa da topuklu ayakkabı ile kullanmaları şart.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.