Yeni Sezon Tesettürlü Tunik Modelleri

Tunikler tesettürlü bayanların adeta vazgeçilmezi diyebiliriz. Hem rahatlık hem şıklık sağladığı için tunikler dolabımızda geniş yer kaplamakta.

Tuniğe olan ilgi bu kadar yoğun olduğu için modacılarımızda otomatikman bu konudaki tasarımlarına daha fazla ilgi göstermekte. Her sezon farklı modelleriyle karşımıza çıkmakta. Renk, desen ve tarz olar her yaşa ve kesime hitap etmekte.

Gömlek tunikler her sezon olduğu gibi bu sezonunda trendi diyebiliriz. Gömlek tuniklerde ekose desenler spor bir şıklık sağlamakta.

Bunun yanısıra daha klasik tercih edenler içinde bir çok tasarım mevcut. Klasik bir gömlek ile giyilecek kumaş pantolon harika bir kombin oluşturmakta.


Sonbahar aylarında soft ve mat renkler ön plandayken ısınan havalarla birlikte renkler artık daha açık ve canlı hale gelmiş bulunmakta.

Daha spor görüntüyü sevenler için ise sweat tunikler önerilebilir. Kot pantolon ile giyildiği zaman sweatler harika bir spor görüntü sağlıyor.

Hem kolay giyilmesi, hem rahatlık sağlaması açısından sweatler spor kıyafetleri tercih eden bayanların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.


Gerçi daha çok kış aylarının tercih edilenlerinden biri olmasına rağmen son dönemlerde sıcak havalarda kullanıma uygun kumaşlardan üretilen sweatlerde yaz aylarında da giyilmesine olanak sağlamaktadır

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.