Tesettürlü Pantolon Kombinleri

Tesettür pantolon ve tunik kombini en sık tercih edilen ikililer arasındadır. Pantolon ve tunikler her mevsime özel üretilmiş modelleriyle bize her zaman için seçenekler sunmakta.

Mevsime uygun renkleriyle çok şık kombinler oluşturabilmekteyiz. Pantolonlarla birlikte kullanabilmemiz için tunik boylarının uzun olmasına dikkat etmeliyiz.


Aksesuar seçimi: 

Giydiğimiz kıyafetlere dikkat ettiğimiz kadar giysilerle kullandığımız aksesuarlara da çok dikkat etmeliyiz. Pantolon-gömlek, pantolon-tunik kombinlerinde kullanacağımız aksesuarlar spor yada klasik tarzı belirlemede çok etkili olacaktır.

Fakat günümüzde artık spor tarz askılı çantalar klasik pantolonlarda kullanılmaya başladı. 2019 modasında geçen sene olduğu gibi zıt renkler yada kombinde zıtlık söz konusu. Özel davetler yada iş ortamında daha çok sade ve küçük takıları tercih etmekte fayda var.

Pantolon / Gömlek ikilisi:

Pantolon ve tunik kombinini olduğu kadar pantolon-gömlek ikilisini de pek çok ortamda kullanmaktayız.

Ortamına göre klasik yada spor tarz gömlek seçerek tarzımızı belirlememiz mümkün. Seçilen gömleğin taşlı yada desenli olmasını göz önünde bulundurarak aksesuar seçimimizi ona göre yapmalıyız.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.